Faq - často kladené dotazy

Prodlužuji pouze metodou ,,keratin za tepla". Keratin je tělu vlastní a neměla by zde být žádná alergie na ukončení pramene.

Jedná se o lidské vlasy, původ východ (Rusko) a vlasy vydrží několik posunutí. Zkracují se pouze o koncovku, která se při posunutí mění za novou a třením, což je běžné i u vlastních vlasů.

Ano, tuhle službu taky nabízím. Nasazení pramene s koncovkou, bez koncovky i posunutí vlasů. V případě vámi donesených vlasů je termín v nebližší době. Na posunutí vlasů počítejte s větší časovou rezervou. Vlasy se musí sundat, ročesat, na prameny dát nový keratin a následně nasadit.

Barvit je lze, ale zesvětlování je na vlastní riziko. Solárium vlasům neškodí, ani mořská voda (po koupání umýt šamponem a dát výživu).

V případě dodržení mnou doporučenými pravidly není. Během nasazení vždy se zákaznicí proberu péči a tyto instrukce dostanete na papíře sebou.

Na zahuštění stačí 50–60 pramenů.

Na prodloužení je potřeba 100 pramenů a více.

V případě víkendu je termín po dohodě možný (ceny o víkendu jsou stejné jako během pracovních dnů).

Na prodloužené vlasy není potřeba speciální kosmetika, lze použít jakýkoliv hydratační balíček kosmetiky (šampon, maska, balzám, olej). Nesmí pouze obsahovat ovocné kyseliny.

Provozovna je v obci Žerotín. Žerotín se nachází cca 15 km od Olomouce a uprostřed mezi městy Šternberk, Litovel a Uničov. (8 km)