O mě

Model v salónu prodlužování vlasů - Ivety Kočišové

Iveta Kočišová

Jsem Iveta Kočišová, profesionální specialistka na prodlužování vlasů s bohatými zkušenostmi, které sahají až do roku 2008.

Mým posláním je přinášet ženám nejen krásu a elegance prostřednictvím dokonalých účesů, ale také sebevědomí a spokojenost s jejich vzhledem.

V mém salónu v Žerotíně používám exkluzivně keratinovou metodu za tepla a materiál z pravých lidských vlasů, což zaručuje vynikající a dlouhotrvající výsledky.

Díky mé odbornosti a pečlivosti si můžete být jisti, že vaše vlasy jsou v nejlepších rukou. Každý postup, od první konzultace až po finální úpravu, je prováděn s maximální péčí a důrazem na detail, abychom dosáhli vysněného vzhledu, který podtrhne vaši přirozenou krásu.

Má praxe a znalosti vám zaručují, že ať už si přejete vlasy prodloužit či zahustit, výsledek bude vždy přesně podle vašich představ. Kladu velký důraz na individuální přístup, protože každá žena je jedinečná. Své služby přizpůsobuji tak, abych splnila očekávání a přání každé klientky.

Věřím, že dokonalý účes může znamenat nejen změnu vzhledu, ale i zlepšení celkového pocitu ze sebe sama.

Péče o prodloužené vlasy není náročná, pokud dodržujete mé doporučení a instrukce, které poskytuji při každém nasazení. Také vám ráda poradím, jak o vlasy pečovat doma, aby zůstaly krásné a zdravé co nejdéle.

Pokud hledáte odbornici, která vaše vlasy promění a poskytne vám vzhled, o kterém jste vždy snily, obratte se na mě. Budu se těšit na vaši návštěvu v mém salónu, kde společně dosáhneme výsledků, které překonají vaše očekávání.

Pro více informací nebo pro objednání termínu mě neváhejte kontaktovat přes uvedené kontaktní údaje. Těším se na spolupráci s vámi a na možnost podílet se na vaší změně.